تقویم ، سررسید و هدایای تبلیغاتی, مستربلاگ

تقویم دیواری

زمانی میرسد که بسیار مایل به تبلیغات چاپی هستیم اما به دلایل مختلف مانند هزینه بالای بعضی ملزومات قدرت آن را نداریم و یا هزینه ای که داریم زیاد نیست و موارد جالبی را برای انتخاب به ما پیشنهاد نمی کنند حال باید چه کنیم ؟ ما به شما خواهیم گفت…

تقویم دیواری 96

از سالهای خیلی گذشته یکی از بیشترین تبلیغات شب عید تقویم دیواری فروشگاه ها، آژانس ها و … می بود که در صفحات مختلف و جنس های گوناگون مانند حصیری و کاغذی تولید و پخش میشد، اما اگر اندکی دقت کرده باشیم چند سالی هست که این نوع از تبلیغات به طور عامیانه خیلی چیپ شده و خیلی از شرکت ها تمایلی به چاپ آن ندارند.
حال آنکه در اروپا و آمریکا یکی از تقویم های کاربردی و مفید می باشد که با هزینه اندک نیز تولید می شود و دسترسی به تاریخ مورد نظر را تسهیل بخشیده است، اما چرا در ایران اینگونه نیست؟ اکنون به آن می پردازیم. متاسفانه در کشور عزیزمان به دلیل پایین آوردن قیمت نهایی کار، هم کیفیت طراحی و چاپ بسیار پایین می باشد و طرحهای بازاری بسیار مرسوم شده اند که در پایان تنها این تبلیغ را راهی سطل زباله می کند.

گروه تبلیغاتی مستر دیزاین برای مشتریان عزیز و محترمی که نمی خواهند برای تقویم رومیزی و سر رسید هزینه بالایی پرداخت کنند و به دنبال تقویم دیواری و هزینه کمتر هستند چندین مورد را یاد آوری میکند:

1- تا حد امکان از تقویم دیواری 4 فصل یا همان چهار صفحه استفاده کنید.
2- از جنسهایی مانند حصیر و چوپ پرهیز کنید زیرا کاربردی نمی باشد وسعی کنید از کاغذ گلاسه 300 گرم با روکش استفاده نمایید تا آسیب پذیری کمتری در طی یکسال داشته باشد.
3- مهمترین کار در پروسه تولید تقویم دیواری طراحی اختصاصی و حرفه ای کار می باشد که بسیار بسیار تاثیر گذار است به مانند نمونه ذیل که مربوط به سال 93 می باشد و برای هر فصل یک نقاشی رنگ روغن طراحی گردیده که اسب را که سمبل آن سال بود به زیبایی در طرح گنجانیده شده تا برای بیننده جذاب باشد و در آن زمان بسیاری از این تقویم استقبال کردند و این نتیجه یک طراحی حرفه ای، و با تفکر است.
هدف در این متن تنها و تنها این مورد است که اگر برای تبلیغات کم هم هزینه کنید می توانید جواب مثبت بگیرید به شرطی که کار را به کاردان بسپارید.
گروه تبلیغاتی مستر دیزاین به مانند سالهای گذشته آماده طراحی و تولید تقویم رومیزی و تقویم دیواری 96 اختصاصی برای شما مشتریان عزیز می باشد، فقط به دلیل سایزهای بسیار متفاوت تقویم دیواری و استایل های متفاوت مستقیما موارد مورد درخواستتان را در قسمت توضیحات فرم سفارش آنلاین جهت ارسال پیش فاکتور ذکر نمایید.

[button size=”smallmedium_rd_bt” use_icon=”yes” icon_position=”bt_icon_right” icon_type=”bt_icon_border” icon_color=”#ffffff” t_color=”#ffffff” b_color=”#00aaae” t_hover_color=”#ffffff” b_hover_color=”#00c2c9″ radius=”4″ url=”https://www.mrdesign.info/%d8%b3%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c/” position=”ta_center” icon=”mi-cart”]سفارش آنلاین طراحی[/button]
author-avatar

درباره فرشید بهمنی

فرشید بهمنی هستم مدیر گروه تبلیغاتی مستر دیزاین متولد 1359 در تهران کارشناسی ارشد گرافیک و هنرهای تجسمی دارم و بالای هجده سال هست که در دنیای گرافیک و چاپ تجربه کسب میکنم و علاقه مندم دانسته های اندک خود را به دوستان منتقل کنم (:

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *