گروه تبلیغاتی مستر دیزاین را بهتر بشناسید

گروه تبلیغاتی مستر دیزاین که با کاراکتر چهره مردی با عینک و سبیل خاص خود نماد گروه طراحی ما میباشد سالها پیش با مدیریت جناب آقای مهندس فرشید بهمنی کارشناس ارشد گرافیک با بیش از 20 سال تجربه در زمینه طراحی گرافیک، مدیریت آتلیه های طراحی شرکت های تبلیغاتی بزرگ، صنعت چاپ، تبلیغات و برندینگ، دارای مدرک معتبر از کمپانی ادوبی فعالیت خود را آغاز نمودند.

در این مدت با برندها و شرکتهای داخلی و خارجی معتبر بسیاری نظیر سونی اریکسون سابق، سامسونگ، و بانکهای مختلف کشور، کارخانجات بزرگ صنعتی و بزرگان صنعت آی تی و… افتخار همکاری داشته ایم.

گروه تبلیغاتی مستر دیزاین با بهره گیری از تجهیزات بروز و نیروهای با تجربه و خوش ذوق و سخت افزار و نرم افزارهای روز دنیا سعی بر آن داشته که همواره شیوه نوینی از طراحی و دیزاین را به مشتریان ارائه دهد .

هدف گروه مستر دیزاین پیشرفت هنر طراحی و برابری با طراحی روز دنیا و سوق دادن سلیقه مشتریان به سمت ساده سازی و ایده پردازی در طرح ها می باشد و این مژده را میدهیم که آغاز پروژه شما شروعی باشد برای ادامه کارهای آینده تان و تنها یک نکته را خواستاریم اگر دنبال طرحی بی کیفیت، بدون ایده ، تکراری، سرعتی و ارزان هستید ما انتخاب خوبی نیستیم !

کاراکتر و نام مستر دیزاین نمادی است از گروه جوان هنرمند و خلاق ما و در راس مجموعه مدیریت، که توانسته سبکی نو و متفاوت از طراحی را به شما مشتریان عزیز ارائه نماید. همچنین در بلاگ مستر دیزاین تلاشمان را کرده ایم تا تجربیات و دانسته های هر چند اندکمان را به همکاران، دوستان و علاقه مندان منتقل کنیم و امیدواریم که در انجام این امر سربلند و موفق بوده باشیم ، بهترین پیشنهاد ما انجام یک پروژه تبلیغاتی با گروه مستر دیزاین می باشد و مطمئن خواهیم بود که به جمع مشتریان ثابت ما می پیوندید، پس منتظرتان هستیم !!!