سایر خدمات گروه طراحی مستر دیزاین

همانطور که مشاهده میکنید سایر خدمات طراحی و تبلیغاتی گروه در منوی اصلی به طور کامل و در تب زیر کلیه خدمات با توضیحات مربوطه و لینک به صفحه اصلی مطلب موجود است، خواهشمندیم جهت اطلاعات تکمیلی به صفحه مورد نظرتان رجوع کنید. با تشکر

داشتن یک وب سایت از ملزومات هر شخص، شرکت و یک برند معتبر است ولی نه هر وب سایتی زیرا داشتن یک سایت نا کارآمد و بی هدف با ظاهر نه چندان خوب ضربه بیشتری به کار و تجارت ما میزند و نبودش بهتر از بودنش است.
اما بسیاری نمیدانند که در این بازار شلوغ و بی سر و سامان که هر شخص و شرکتی ادعای بهترین بودن را دارند و هزاران وعده مختلف میدهند که در بسیاری از موارد نتیجه برعکس می شود، کدام شرکت یا طراح را انتخاب کنند. برای ساخت یک وب سایت زیبا و استاندارد چندین نفر با تخصص های متفاوت باید قسمتی از کار را به عهده بگیرند
از برنامه نویس مسلط به زبان های برنامه نویسی و کد نویسی تا گرافیست مسلط به وب و مسئول امنیت سایت و در نهایت کسی که سایت را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. همانطور که گفته شد کمتر شخصی پیدا می شود که همه این تخصصها را یکجا داشته باشد و اگر هم کسی چنین ادعایی بکند مطمئناً نتیجه کار مشخص است.
گروه تبلیغاتی مستر دیزاین با داشتن طراحان گرافیک وب با تجربه، و مسلط به روانشناسی رنگ و نیاز مشتری بهترین قالب گرافیکی را با استانداردهای روز طراحی، مانند فلت دیزاین و متریال دیزاین برای شما طراحی میکنند و باقی مراحل را به واحد کد نویسی و بهینه سازی می سپارند. هدف ما تنها رضایت کامل مشتری از ظاهر و کارایی وب سایتش است و نه سود بیشتر برای خودمان. همیشه در کنارتان هستیم.

پیشینه هنر و صنعت عکاسی به سالهای دور برمیگردد که از آن زمان تا به امروز پیشرفت های بسیار زیادی در این صنعت حاصل شده است تا جایی که دیگر هر کسی با موبایلش قادر به عکاسی در هر مکان و زمانی است. اکنون صحبت ما در این بخش مربوط به شاخه ای از عکاسی است که به اصطلاح به آن عکاسی صنعتی گفته می شود که یکی از ستون های اصلی در صنعت تبلیغات می باشد.
عکاسی صنعتی تفاوت بسیاری با عکاسی مدلینگ یا عکاسی خبری و… دارد زیرا ما با یک جسم بی جان سرو کار داریم و تنها و تنها نور و هنر عکاس. در بسیاری از تبلیغات مانند پوستر، کاتالوگ و بیلبوردها به عکسهای مناسب و با کیفیت نیاز داریم و متاسفانه بعضی از صاحبان مشاغل و مدیران درک درستی از عکس مناسب ندارند و هزینه کردن برای عکاسی را بیهوده میدانند و ترجیح میدهند این هزینه را جای دیگر به کار ببندند و کارمندشان با یک دوربین خانگی و یا حرفه ای عکاسی کند که نتیجه کار مشخص است که چگونه از آب در می آید. اما این تفکری کاملا اشتباه است و در خیلی از تبلیغات حال حاضر دنیا تنها یک عکس خوب می تواند گویای پیام به صورت آشکارا باشد. مثال معروفی در این رابطه وجود دارد، هنر یک عکاس خوب این است که با دوربین بد عکس خوب بیندازد، و اگر به غیر از این باشد هر شخصی که یک دوربین حرفه ای و گران قیمت داشته باشد میتوان آن را عکاس نامید.
گروه طراحی مستر دیزاین افتخار این را دارد که با عکاسان شناخته شده حوضه تبلیغات همکاری تنگاتنگی داشته باشد و بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

کمپین تبلیغاتی یا در زبان لاتین Advertising Campaign به یک برنامه ریزی جامع، هدفمند و منسجم برای تبلیغات گفته می شود خواه این تبلیغ مرتبط با بزرگ کردن نام یک برند باشد و خواه معرفی یک محصول از یک برند شناخته شده.
به طور کلی در تجارت امروزی دو نوع روش تبلیغاتی وجود دارد، اولی مربوط به کسانی است که از گذشته به صورت سنتی کار کرده اند و تبلیغ را تنها به مشتری خوب مشتری می آورد اعتقاد دارند و نوع دوم که هدف و صحبت ما با این گروه است تجار و مدیرانی هستند که اعتقاد کامل به سیستم تبلیغات دارند و هزینه برای تبلیغات را یک سرمایه گذاری به حساب می آورند.

حال فرض کنید که این مدیر می خواهد یک محصول ویژه تولید کند و آن را روانه بازار کند، اینجاست که اگر به دنبال موفقیت فروش خود باشد باید تبلیغات خود را هدفمند و با برنامه ریزی پیش ببرد و اینجاست که نیاز به یک مشاور جهت تنظیم یک کمپین تبلیغاتی احساس می شود، زیرا تبلیغ بدون برنامه و بی نظم که هدف خاصی نداشته باشد یک نوع ضد تبلیغ به حساب می آید.
برای تنظیم کمپین تبلیغاتی باید چند مورد را مدنظر قرار دهیم.
◊ مقدار هزینه ای که می خواهیم به تبلیغات اختصاص دهیم به چه مقدار است.
◊ مشخص کردن اهداف و زمان بندی دقیق برای رسیدن به آنها.
◊ مشخص کردن بازار هدف و بهترین روش تبلیغاتی برای آن بازار.
◊ برای تبلیغات از چه رسانه ای می خواهیم استفاده کنیم مانند: تلویزیون، فضای مجازی، تبلیغات چاپی، مجلات و…
◊ رصد بازار به طور دقیق برای مشخص کردن نقاط ضعف و قدرت و انتخاب استراتژی مناسب تر.

کلام پایانی، برای تنظیم و اجرای یک کمپین تبلیغاتی موفق روی گروه تبلیغاتی مستر دیزاین حساب کنید.  

تنها صنعتی که در این سالها با طراحی گرافیک عجیم شده و رابطه مستقیم پیدا کرده صنعت چاپ نام دارد که اگثرا در طی روز با محصولات چاپی بسیاری سر وکار داریم. چاپ پیشینه بسیار قدیمی در دنیا و ایران دارد که مبحث صحبت ما نیست. در کل نوع چاپی، که طراحان گرافیک برای چاپ بر روی کاغذ با آن سرو کار دارند بر دو نوع است اولی چاپ دیجیتال و دومی چاپ افست که مورد صحبت ما است.

سیستم کاری چاپ افست مبتنی بر آب و مرکب است و کلیه رنگها از چهار رنگ اصلی مرکب یعنی آبی، سرخابی،  زرد و مشکی تشکیل می شوند و موارد فنی و تخصصی بسیاری که در آینده درباره آن صحبت میکنیم. وظیفه یک ناظر چاپ از نامش پیداست، اصولاً ناظر چاپ باید، شخصی باشد آشنا به طراحی گه کاملاً بر چاپ، رنگ، کدهای رنگی، صفحه بندی و اصول کلی کار مسلط باشد به نوعی که محصول چاپی کمترین درصد اختلاف را با طرح اصلی داشته باشد و کار نهایی کمترین میزان خرابی را داشته باشد.

گروه مستر دیزاین این افتخار را دارد که با طراحانی کار میکند که به اصول چاپ کاملاً  آشنا می باشند و در صورت خواست مشتریان عزیز بر چاپ طرح هایشان نظارت خواهند کرد.

ایده پردازی واژه ای آشنا در هنر تبلیغات و طراحی اگر چه این واژه در کشور ما به اشتباه به کار گرفته می شود و آن تعداد عزیزانی که از ایده پردازی در کارهایشان استفاده میکنند، مشتری در بعضی موارد درکی از آن نداشته و زحمات طراح را به سخره می گیرد و تنها به دنبال اشاره مستقیم در تبلیغات هستند در صورتی که این کاملاً اشتباه است.

البته اندکی از طراحان ایده پردازی را با کپی برداری از یک طرح خارجی و اجرای مجدد آن با شیوه ای دیگر اشتباه گرفته اند. در طراحی گرافیگ حال یک لوگو باشد یا یک تبلیغ در مجله یا بیلبورد اگر می خواهیم که آن کار ماندگار و تک باشد و بیننده را برای چند ثانیه به فکر فرو ببرد نیاز به این داریم که یک یا چند ایده پرداز (با توجه به اهمیت کار) و یک طراح باتجربه با هم همفکری و همکاری داشته باشند که در این صورت مطمئناً نتیجه کار مطلوب و مورد پسند مشتری خواهد بود، در یک کلام برای طرحی هزینه کنید که حرفی ( ایده) برای گفتن داشته باشد.

  ⇐

هر وقت این نام را می شنویم ناخودآگاه فکرمان به سمت خودکارو کارت پستالهای تبریک سال نو می رود، اما هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین، ماندگارترین و کاربردی ترین نوع تبلیغات است به شرطی که در انتخاب نوع هدیه و فرد یا شرکتی که می خواهیم هدیه تبلیغاتی را به آن تقدیم کنیم بسیار هوشمندانه رفتار کنیم و اینگونه که بسیار هم باب شده نباشیم که مثلاً می خواهیم دو میلیون تومان هزینه کنیم و با این پول فقط می شود ساعت یا خودکار خرید بلکه، باید ابتدا بصورت هدفمند یک هدیه زیبا انتخاب نمود و با همان هزینه تعداد کمتری از مشتریان یا مدیران شرکت ها را پوشش دهیم و به جایش کیفیت هدیه تبلیغاتی بالاتر رفته است.
بسیاری از شرکت ها علاقه مند به چاپ سررسید و تقویم رومیزی هستند که با گذشت سالها ارزشش را همچنان حفظ کرده و اگر مواردی که در آینده خواهیم گفت در آن رعایت شود بسیار هدیه خوبی خواهد بود.
اما گروه تبلیغاتی مستر دیزاین با تحقیق و بررسی بازار در این چند سال موارد دیگری را پیش روی شما عزیزان می گذارد که به طور مثال: صنایع دستی کشور عزیزمان، یک کتاب کم حجم و معروف ترجیحاً قطع کوچک، مجسمه های کوچک چوپی برای روی میز و صدها مورد دیگر که می توانیم به شما مشتری عزیز ارائه دهیم، فقط یادمان باشد هدیه هرچقدر ماندگار و کارآمدتر باشد اثر پذیری بیشتری بر همکاران یا مشتریانتان خواهد داشت و شرکت یا موسسه شما در ذهن مشتری جایگاه بالاتری خواهد داشت و این هدف نهایی ما است.

این وازه به نامهای دیگر مثل گاید لاین طراحی و یا کتاب راهنمای طراحی نیز شناخته شده است، البته امکان این را میدهم که برای بسیاری از طراحان واژه غریبی باشد و برای تعدادی هم نامی آشنا.
هر کمپانی، برند و بسیاری شرکت های بزرگ و سازمانهای خاص در اکثر کشورهای پیشرفته دنیا و تعدادی شرکت نام آشنای ایرانی مجموعه ای کامل از  قواعد مشخص و از پیش تعیین شده را که شامل کلیه موارد مهمی است که باید در طراحی برای آن شرکت رعایت شود و به طور اختصار شامل رنگ سازمانی شرکت، لوگو در فضای مثبت و منفی، محل و اندازه لوگو در طراحی ها، فونت های استاندارد، نکات منشوری و صدها مورد ریز و درشت دیگر  می شود را برند بوک یا کتاب تبلیغاتی می گویند.
برای بسیاری این سئوال پیش می آید که بود و نبود این مجموعه چه کمکی به پیشرفت تبلیغات ما میکند؟ جواب این است که ما همیشه با یک طراح و یک شرکت تبلیغاتی ثابت کار نمی کنیم و در بعضی مواقع کارهایمان را حتی به طراحان خارج از کشور می سپاریم و اینکه بخواهید همه این موارد را به طور لفظی منتقل کنید مطمئنا کار حرفا ای نیست و بهترین راه در این موارد ایمیل کردن فایل پی دی اف برند بوک شرکتتان برای طراح است و تمام، که این کتاب سبب می شود که تبلیغاتی یک دست، یک رنگ و یکپارچه طی سالیان داشته باشید و اگر مشتاق ساخت برند بوک برای سازمانتان هستید ما همیشه در کنارتان هستیم.

احتمالا هر کسی این تیتر و این عکس را ببیند از خودش این سئوال را خواهد کرد که طراحی گرافیک چه ربطی به سیر و پیاز دارد، این جمله از ضرب المثل های قدیمی ما ریشه گرفته است به عبارت دیگر در گروه طراحی مستر دیزاین پکیج سازمانی به مجموعه ای عظیم از ملزومات گرافیکی و چاپی یک شرکت یا سازمان گفته می شود.
این طور تصور کنید که یک شرکت تازه تاسیس یا قدیمی که با روشهای سنتی اداره میشده است به ما مراجعه میکند و این را نمیداند که سیستم تبلیغاتی خود را از کجا شروع کند اینجاست که کار مشاوره ما آغاز می شود و ابتدا استارت طراحی و چاپ ملزومات اولیه مانند، لوگوی فارسی، لوگو لاتین، ست اداری مثل سربرگ، پاکت نامه، برگه یادداشت، فاکتور و اوراق اداری زده می شود و پس از این مرحله زمان تنظیم و نگارش یک کمپین تبلیغاتی منسجم و هدفمند با زمانبندی مشخص است که سیستم گسترده تبلیغات برای آن شرکت از این مرحله آغاز میشود و همزمان با نگارش کمپین وب سایت شرکت یا سازمان مورد نظر نیز باید طراحی و بهینه سازی شود و موارد دیگری که از حوصله این مطلب خارج است.
نتیجه : از سیر تا پیاز تبلیغات و طراحی، و هر آنچه که نیاز دارید را با سفارش آنلاین طراحی به ما بسپارید.