طراحی فولدر تبلیغاتی

طراحی فولدر تبلیغاتی که در دنیای تبلیغات سالهاست مورد استفاده قرار میگیرد و برای قرار دادن کاتالوگ ، فلایرهای تک برگی ، قراردادها و … بخصوص در نمایشگاه ها بیشترین استفاده را دارد به ابزاری تجملی تبدیل گردیده زیرا با استفاده از متریال های مرغوب و استفاده از رنگ های پنتون و طراحی قالب و طرح ویژه می توان آن را هدیه ای تبلیغاتی نیز به شمار آورد. گروه تبلیغاتی مستر دیزاین نیز در طراحی و ساخت فولدرهای اختصاصی و لاکچری در خدمت مشتریان عزیز می باشد.
اما با فولدر تبلیغاتی بیشتر آشنا شوید: فولدر یا به اصطلاح فارسی پوشه که از قدیم در مدارس و ادارات با آن سروکار زیادی داشتیم کاربردهای زیادی داشت و دارد اما منظور اصلی ما در این مطلب فولدرهای تبلیغاتی است که در بازار تبلیغات یکی از ملزومات مهم هر شرکت یا سازمان بشمار می آید.
فولدر تبلیغاتی در رنگها و طرح های مختلف با برشهای خاص و روی انواع کاغذ در اندازه های مختلف به چاپ می رسد، فولدرهای تبلیغاتی بیشترین کاربرد را زمانی دارند که می خواهیم تعدادی اوراق اداری، قرارداد و یا تبلیغاتی مانند کاتالوگ و فلایر و موارد دیگری را درون یک پکیج قرار بدهیم.
فولدرها یکی از انواع تبلیغات است که دورریز کمتر و ماندگاری بیشتری نزد مشتری دارد اما این مورد شامل همه فولدرها نمی شود و تنها شرکت هایی از این نوع تبلیغات چاپی سود می برند که چند مورد در طراحی و چاپ فولدر تبلیغاتیشان رعایت شده باشد.
مورد اول سعی کنید طرح روی فولدر که به چشم مشتری می آید بسیار ساده و کارآمد باشد و از رنگهای زیاد و متفاوت زیاد استفاده نکنید. مورد بعدی اگر سعی کنید در طرح تنها از لوگوی شرکت و آدرس و تلفن استفاده کنید و متون تبلیغاتی زیاد با اندازه فونت درشت و عکسهای متمادی را کنار بگذارید برای مشتری جذابیت بیشتری دارد. مهمترین استانداردی که در طراحی یک فولدر باید رعایت شود استحکام فولدر بعد از چاپ و برش خوردن است به نحوی که بعد از قراردادن اوراق درون آن، هیچ برگه ای بیرون نریزد و به اصطلاح مستحکم باشد و درب فولدر به گونه ای باشد که برای بستن آن نیازی به چسب نباشد و بتوانیم با یک قفل برشی درب را بسته نگاه داریم.

نمونه فولدرهای تبلیغاتی طراحی شده

لطفا برای مشاهده کامل فولدرهای تبلیغاتی روی آن کلیک نمایید

1 دیدگاه در “فولدر تبلیغاتی

  1. لوازم آرایش نیوشا گفت:

    میخواستم از این طریق از مستر دیزاین تشکر کنم، از وقتیکه ما برای شرکت فولدر چاپ کردیم و فاکتورهای فروش شرکت رو در داخل فولدر برای مشتریها می فرستیم با اینکه 20 درصد برخی از قیمت هامون رو گرون کردیم ولی مشتریها عکس العمل و بازخورد خوبی رو نشون دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *