طراحی آگهی تبلیغاتی

طراحی آگهی تبلیغاتی و مشاهده آگهی های تبلیغاتی گوناگون جزء لاینفکی از زندگی امروزی ما مردم شده است طوری که هر روز و هر ساعت و در هرمکانی با این تبلیغات روبرو می شویم و به نوعی در انتخاب و تصمیم گیری ما تاثیر گذار است حال این آگهی مربوط به مواد غذایی، بهداشتی، لوازم خانگی یا یک مکان تفریحی باشد یا اینکه ما محصول و برندی داریم که به دنبال طراحی آگهی تبلیغاتی خلاقانه ای هستیم ، در هر صورت طرح آگهی باید در ذهن بیننده ماندگار شود اما این خصوصیت ماندگاری در ذهن و جذاب بودن شامل تمام آگهی ها نمی باشد.
اما آگهی تبلیغاتی که هدف ما می باشد شامل آگهی در مجلات، نشریه ها، روزنامه ها، آگهی نامه های محلی و صدها مورد دیگر است که اگر نگاه کوچکی به این مثال ها بیندازید متاسفانه در کشور ما از کیفیت پایینی برخوردار است و اکثراً به شیوه معمول و قدیمی چیدمان یک عکس با توضیحات بسیار طراحی گردیده و هیچ جذابیتی در طراحی آگهی مشاهده نمی شود.
یکی از اهداف گروه طراحی مستر دیزاین در گرافیک دیزاین و خاصه آگهی تبلیغاتی استفاده از روشهای نوین، ایده پردازی، تصویر سازی، عکاسی حرفه ای و به قولی ساخت یک سناریو برای طراحی یک آگهی جذاب و تاثیر گذار است. طراحان مستر دیزاین با همفکری و ایده های جدید تلاش میکنند که روی دیگری از تبلیغات را به شما عزیزان عرضه کند که مشتری بازخورد تبلیغ خود را به وضوح احساس کند و این تفکر قدیمی که آگهی تنها خرج کردن و هزینه اضافی است از ذهن مشتری پاک شود و تبلیغ را یک سرمایه گذاری برای آینده نزدیک بداند.

نمونه آگهی های تبلیغاتی طراحی شده

لطفا برای مشاهده کامل آگهی های تبلیغاتی طراحی شده روی آن کلیک نمایید

2 دیدگاه در “آگهی تبلیغاتی

  1. ساناز بابایی گفت:

    سلام شما برای آگهی تبلیغاتی در مستردیزاین کار طراحی تیزرهای تلویزیونی هم انجام میدید؟ چون در بخش خدمات طراحی عکاسی صنعتی رو دیدم ولی تیزر رو مشاهده نکردم.

  2. فرشید بهمنی گفت:

    در مورد آگهی های تبلیغاتی گروه مستر دیزاین در شاخه های متفاوتی کار میکنه ولی ساخت تیزرهای تبلیغاتی در برنامه های آینده گروه می باشد که مشغول اخذ مجوزهای لازم می باشیم. با تشکر از نظرتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *