صفحه پرسش و پاسخ گروه مستر دیزاین

سوالات متداول و پاسخ به مشتریان

اگر جزء اولین بازدید کنندگان وب سایت گروه تبلیغاتی مستر دیزاین هستید و یا از گذشته با ما همراه هستید، بدون شک سوالات زیادی در ذهنتان وجود دارد که مایل هستید پاسخ آنها را بدانید و غیر از آن کاربرانی که سوالات بسیاری نظیر نحوه سفارش طراحی ، قیمت و تعرفه طراحی در گروه ، نحوه پرداخت ، همکاری با گروه برایشان گنگ می باشد که نیاز به تماس با کارشناسان دارند و وقت و موقعیت آن را ندارند.
به این دلیل از این پس صفحه سوالات متداول مستردیزاین راه اندازی شد تا تمامی سوالات مربوط به سایت و گروه برای شما بازدیدکنندگان عزیز بی پاسخ نماند.برای اینکه مطلبی از قلم نیفتد بخش نظرات و سوالات این صفحه نیز در اختیار شماست و خوشحال می شویم که پاسخگوی سوالات و نظرات شما باشیم و از نکات جدید مطرح شده توسط دوستان بهره مند شویم و صفحه را با یاری شما کامل تر کنیم. با تشکر

چگونه با کارشناسان تماس حاصل نمائیم؟

برای ارتباط و مشاوره با کارشناسان گروه می توانید با شماره تماس 8884026-021 تماس حاصل فرمائید و یا بر روی آیکون سفارش آنلاین در صفحه اصلی کلیک کنید و اطلاعات درخواستی داخل فرم را تکمیل نمائید تا به سرعت با شما تماس گرفته شود.

چرا تعرفه قیمت طراحی در سایت موجود نیست؟

به دلیل پلن های متنوع کیفی و قیمتی طراحی ها و درخواست های مختلفی که مشتریان عزیز دارند و سطح خواسته ها و مشاغل تنوع بسیاری دارند نمی توان قیمت ثابتی تعیین کرد زیرا اعلام قیمت بستگی به میزان کوچک و بزرگی پروژه و میزان زمانی که طراحان روی کار انرژی و ایده صرف میکنند دارد و به همین علت برای انواع مشاغل و بودجه ها پلن های خوبی در نظر گرفته شده است.

برای آگاهی ازتعرفه طراحی ها بهنرین راه چیست؟

مشتریان عزیز می توانند در زمان تماس تلفنی و با دادن اطلاعات مختصر از پروژه خود از کارشناسان قیمت گرفته و اگر نیاز به پیش فاکتور برای ارائه به مدیران خود دارند در فرم سفارش آنلاین تیک درخواست ارسال پیش فاکتور را پر کنند تا در همان روز برایشان ارسال شود.

پلن های مختلف طراحی چه تفاوتی با هم دارند؟

طبیعتا هر مشتری نیاز خاص خود را دارد به عنوان مثال بودجه و توقع یک مغازه کوچک با یک برند مواد غذایی متفاوت می باشد به همین دلیل گروه تبلیغاتی مستر دیزاین طراحی ها را تقسیم بندی کرد. تفاوت پلن ها در میزان تجربه طراحان طرح مورد نظر، تعداد طراحانی که روی یک پروژه کار میکنند، تعداد اتودهای تحویلی جهت انتخاب بهتر ، میزان روزهایی که بر روی طرح کار شده است و در نهایت اختلاف فاحش در کار نهایی می باشد.

چگونه سفارش طراحی خود را نهایی کنیم؟

پس از ارسال فرم سفارش آنلاین و یا تماس تلفنی با کارشناسان پیش فاکتور برای مشتریان ایمیل خواهد شد و در ریپلای همان ایمیل پلن مورد نظر مشخص و درخواست ارسال میگردد. پس از آن 40% مبلغ کل پیش فاکتور توسط مشتری به حساب گروه مستر دیزاین به عنوان پیش پرداخت واریز میگردد و پس از تائید واریزی، قبض رسید دریافت وجه برای مشتری سریعا ارسال می گردد و پروژه مورد نظر در دستور کار طراحان گروه قرار میگیرد.

چه زمانی فایل سورس تحویل مشتری میگردد؟

پس از ارائه اتودهای اولیه و پروسه ادیت و تغییرات احتمالی یک اتود از میان اتودهای دیگر توسط کارفرما انتخاب و تائید میگردد و پس از واریز مبلغ باقیمانده یا همان 60% و تسویه حساب کامل فایل سورس طراحی در چندین فرمت در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت.

آیا گروه مستر دیزاین با مشتریان قرارداد معتبر می بندد؟

بله حتما و یادآور شویم که در قوانین سایت نیز وجود دارد که مبالغ بالای سه میلیون تومان عقد قرارداد جزء الزامات می باشد و در مواقع لزوم و خواست مشتری و تائید مدیریت گروه نیز قرارداد بسته خواهد شد.

امکان مراجعه حضوری بدون هماهنگی وجود دارد؟

برای استعلام قیمت و اموری که آنلاین سریعتر انجام می پذیرد نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد اما، در مواقع نیاز به جلسات حضوری بله، با هماهنگی قبلی، امکان پذیر است زیرا به دلیل اینکه کارشناسان تبلیغات و طراحی ما و همچنین مدیریت گروه، جلسات دیگری چه در داخل و چه در خارج محل شرکت دارند و دفتر بازاریابی با استدیوی طراحی در دو محل متفاوت می باشند، لذا برای ست کردن ملاقات های حضوری حتما هماهنگی های لازم انجام میشود تا کارشناسان به بهترین نحو در خدمتتان باشند. و یادآور میشویم که تمامی تلاشمان را کرده ایم که اکثر کارها به صورت آنلاین انجام شود و بهترین مدرک آن مشتریان عزیزی هستند که از سراسر ایران سالها در خدمتشان بوده و هستیم.

امکان ارسال نمونه کارها به ایمیل کاربران وجود دارد؟

متاسفانه به دلایل بسیاری مانند قوانین کپی رایت ، تعهد به مشتریان ،سرقت آثار طراحان گروه و وقت گیر بودن این کار و …خیر امکان پذیر نمی باشد. بهترین راه برای رویت نمونه کارها مراجعه به صفحه نمونه کارهای طراحی موجود در سایت است که با اجازه مشتریان عزیز آپلود گردیده و پیشنهاد میکنیم که روی هر نمونه کار کلیک کنید تا اتودهای بیشتری با کیفیت بالاتری را مشاهده نمائید. مستر دیزاین با داشتن بالای هزاران نمونه کار از هر نوع طراحی تنها قادر است که نمونه های مجوز دار را در دید عموم قرار دهد.

چرا تعرفه قیمت شما در مقایسه با بعضی سایتها اندکی بالاتر است؟

ما از روز تشکیل گروه مبنای کار را بر حرفه ای، خاص و نوین بودن طراحی هایمان توسط بهترین طراحان کشورمان بنا نهادیم. چه طراحان ثابت و چه طراحان پروژه ای که با آنها کار میکنیم از فیلترهای زیادی عبور کرده اند و امتحان خود را طی سالیان سال پس داده اند و از این رو دستمزدهای بالاتری در مقایسه با سایر طراحان دریافت میکنند. از روز اول کار و طبق سیاستهای تعیین شده توسط مدیریت هیچ طرحی را ساده و سرسری به حساب نمی آوریم و به این علت که هر فایلی به مشتری تحویل داده شود، چه پایین ترین پلن و چه گرانترین پلن هویت و امضای مستر دیزاین به حساب می آیند. بنابر این با توجه به توضیحات بالا و میزان زمان زیادی که روی هر طرح گذاشته میشود، مثال نمی توان از لحاظ مادی و معنوی ارزش یک لوگو با این شرایط را با لوگویی که فلان سایت یک روزه و در منزل طراحی کرده یکی دانست و اینکه ما جنس ثابتی نمی فروشیم و این کیفیت طرح است که قیمتش را تعیین میکند. “خودتان قضاوت کنید”

اگر اتودهای طراحی شده مورد تائید واقع نشد تکلیف چیست؟

خوشبختانه تا به امروز چنین اتفاقی پیش نیامده و مشتریان عزیز ما با رضایت کامل طرح مورد سلیقه خودشان را دریافت کرده اند، اما هر موردی بار اولی هم دارد. گروه مستر دیزاین در ابتدای کار و قبل از آغاز پروسه طراحی اطلاعات صمعی و بصری از مشتری دریافت میکنند و در برگه دستور کار طراحی این اطلاعات و یا نمونه های باب سلیقه مشتری نیز درج میگردد و پس از آن طراحی آغاز میگردد به همین جهت و ارائه تعداد اتودهای بیشتر در مقایسه با سایر همکاران یا نمونه پیش طرح مورد تائید قرار می گیرد یا روی اتودها بیشتر کار میشود. در هر صورت امکان رد کامل طرح بدون دلیل کمتر پیش می آید و در 99 درصد موارد یکی از طرح ها یا تلفیق آنها با هم نزدیک به سلیقه مشتری خواهد بود و با اندکی کار روی طرح به نتیجه دلخواه خواهیم رسید و از لحاظ قوانین سایت رضایت مشتری از مهمترین اصول ما می باشد.

بدون دریافت هزینه طرحی میزنید تا اگر خوب بود هزینه را پرداخت کنیم؟

متاسفانه خیر، اول به دلیل ترافیک کاری بالای گروه و مهمتر از آن اینکه این سبک کاری مختص طراحان آماتور و شرکت های تازه تاسیس است که به دنبال جذب مشتری هستند لازم بر اینکه طراحان ما یا هر یک از همکاران عزیز ما برای طراحی اتودها وقت و هزینه بالایی صرف میکنند به همین علت طراحی مجانی خلاف عرف طراحان متعهد می باشد و انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران نیز این سبک کاری را به شدت نهی میکند.

روش سفارش برند بوک چگونه است؟

از آنجا که طراحی برند بوک جزء یکی از تخصصی ترین کارهای گروه ما می باشد و پروسه خاص و زمان بر خود را دارد حتما باید سفارش از طریق فرم سفارش آنلاین و سپس تماس کارشناسان انجام پذیرد و به هیچ عنوان بدون بررسی نمی توان تلفنی قیمت اعلام کرد. به همین دلیل برای طراحی برند بوک یا کارشناس مربوطه و در بیشتر مواقع مدیریت شخصا جلسه ای در محل شرکت با کارفرما می گذارد تا با محیط و هویت شرکت مورد نظر بیشتر آشنا شوند و پس از بررسی دقیق و دریافت اطلاعات کامل، قیمت نهایی اعلام و در صورت تائید، قرارداد رسمی تنظیم و منعقد خواهد شد.

برند بوک یا هویت بصری

تفاوت بخش جدید تخصص ویژه مستر دیزاین با دیگر طراحی ها در چیست؟

این بخش که جدیدا به سایت اضافه گردیده در حقیقت چهار مورد از انواع طراحی ها را که گروه مستر دیزاین فعالیت و قدرت بیشتری در آنها دارد را با توضیحات جدید و مراحل طراحی شرح داده است. لازم به ذکر است که گروه مستر دیزاین در تمامی ملزومات و موارد طراحی به صورت کاملا تخصصی کار میکند اما مشتریان بیشتری در طراحی لوگو ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بیلبورد و طراحی برند بوک دارد و در نتیجه نمونه کارهای بیشتری نیز موجود است.

بخش

بخش خالی. برای افزودن محتوا صفحه را ویرایش کنید.

این صفحه توسط ما و سوالات شما هر روز کامل تر میشود.

1 دیدگاه در “سوالات متداول

  1. شهرام گفت:

    سلام خسته نباشید
    ببخشید . نحوه انتقال یک صفحه از یک سند چند صفحه ای به سندی دیگر در نرم افزار کورل دراو چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 17 =