طراحی لوگوی آب معدنی کوهرنگ

طراحی لوگوی کوهرنگ که از برندهای قدیمی و بنام در تولید آب معدنی کشور می باشد و همانگونه که از نام لوگو مشخص است واقع در منطقه خوش آب و هوا و سرسبز کوهرنگ واقع می باشد.

در طراحی لوگو بخصوص لوگو مواد غذایی و نوشیدنی ها مانند آب معدنی و آبمیوه ها اصول و استانداردها بسیار متفاوت می باشد و محدودیت های بیشماری چه از لحاز رنگ بندی و نوع اجرا بر سر راه طراح وجود دارد به همین دلیل طراحی لوگو در این صنف نیازمند کار گروهی و ایده های خلاقانه داریم که خوشبختانه با وجود دوستان و همکاران گروه مستر دیزاین پروژه های بسیاری را پشت سر نهادیم.

با توجه به اینکه لوگوی قبلی کوهرنگ سیرنگ بسیار ساده و تنهایک فونت بود، تاکید کارفرما علاوه بر استفاده از  طراحی لوگوتایپ خاص، طراحی نشان گرافیکی جذاب در بکگراند لوگوتایپ بود که در مجموع یک لوگوی تلفیقی با عرض کم را بر روی ظروف به نمایش بگذارد که در یک سمت طراحی لوگو فارسی و در سمت دیگر لوگوی انگلیسی بر روی لیبل نماد و نشان برند معتبر شرکت باشد.

همانطور که مشاهده میکنید اتودهای زیادی با تنوع رنگی و طراحی های لوگوتایپهای مختلف با اجراهای صد در صد دستی طراحی گردید تا در مجموع طراحی لوگو که در بالا مشاهده میکنید مورد تائید واقع شد.

لازم به ذکر است لوگوی اصلی که متعلق به شرکت می باشد، اتودها نیز در انحصار گروه تبلیغاتی مستر دیزاین می باشد و کپی برداری و استفاده از تمامی نمونه کارهای سایت پیگرد قانونی دارد.

لوگوی کوهرنگ