لوگوی پدیده کسب و کالا مبین

طراحی لوگوی شرکت کسب و کالا که از لحاظ لغتی و تایپوگرافی بسیار خوش نقش و خوانا است آن هم در سال حمایت از تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی اتفاق و همکاری بسیار خوبی برای گروه مستر دیزاین بوده و هست.
زمانی که در یک لوگو یا لوگو تایپ با تکرار حروف و تعداد کلمات نزدیک به هم روبرو هستیم دست تیم طراحی برای خلق آثار بسیار بازتر از زمانی است که با حروف پیچیده سر و کار دارید. در طراحی لوگو کسب و کالا سعی کردیم که با تفکیک رنگی و تفاوت ظاهری به وسیله حرف “و”  این دو کلمه را از هم جدا کنیم تا علاوه بر جلوه بصری زیباتر منظور و مقصودمان را بهتر به بیننده منتقل کنیم.

در پستهای قبلی مقالاتی در مورد طراحی لوگوی حرفه ای ارائه کرده بودیم که پیشنهاد میکنم به آن مطلب سری بزنید زیرا در نهایت و در مجموع اتودهای زده شده برای این شرکت به لوگویی رسیدیم که کلیات مشخصات یک لوگوی حرفه ای را دارد و با ایتالیک کردن لوگو تایپ و دو خط زیر آن نوعی حرکت و رو به جلو رفتن را برای بیننده تداعی کردیم ، در آخر لوگوی کسب و کالا به گونه ای ساخته و پرداخته شد که قابلیت برند شدن حتی به عنوان یک فروشگاه زنجیره ای را داشته باشد و این یک نقطه قوت بسیار مهم می باشد.

تذکر: لوگوی پدیده کسب و کالا متین ثبت شده می باشد و دارای شماره ثبت است و همچنین سایر اتودهای دیگر در انحصار گروه تبلیغاتی مستر دیزاین می باشد، به همین علت هر گونه کپی و ایده برداری پیگرد قانونی دارد. با سپاس