لوگوی پیشرونت

طراحی لوگوی پیشرونت که در حقیقت یک لوگوی تلفیقی ” لوگوتایپ و نماد گرافیکی ” بود که باید هم لوگو تایپی جذاب و خوانا میداشت به علاوه المان گرافیکی که گویای کامل فعالیت شغلی شرکت پیشرونت باشد، به گروه تبلیغاتی ما سپرده شد.

برای درک بهتر در مورد طراحی لوگوی شرکت به مانند همیشه می بایست اطلاعات دقیقی از نوع فعالیت شغلی و نقاط ضعف و قدرت مجموعه را به اضافه درخواست های مدیریت شرکت در اختیار داشته باشیم. شرکت پیشرونت فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵در حوزه های ارائه خدمات آی تی ، اینترنت ، شبکه و بخصوص امنیت شبکه و زیرساخت های آن ، برنامه نویسی و مجازی سازی را آغاز کرده و با ارائه خدمات نامبرده با ارگان ها و سازمان های بزرگ بخش خصوصی و دولتی مشغول کار بوده است.

به همین دلیل کلیه طراحان گروه تلاش خود را کردند که پس از طراحی لوگو های متفاوت به عنوان اتودهای اولیه به طرح و رنگ مورد نظر برسیم که با یک ایده پردازی به جا خواسته مشتری را به خوبی اجرا نمائیم ، که در پایین نتیجه نهایی را مشاهده می نمائید. لازم به ذکر است کلیه اتودهای موجود در وبسایت متعلق به هر شرکتی باشد در انحصار قانونی گروه تبلیغاتی مستر دیزاین می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

طراحی لوگوی پیشرونت