طراحی لوگوی بازرگانی حسینی برند صادرات پسته

طراحی لوگوی بازرگانی حسینی که در شهر دامغان هستند و در زمینه صادرات پسته به کشورهای اروپایی و … از فعالان عرصه تولید داخلی و ارز آوری برای کشورمان هستند، افتخار طراحی لوگوی برند این مجموعه نصیب گروه تبلیغاتی مستر دیزاین شد.

از آنجا که کلیه موارد طراحی اعم از رنگ، ترکیب لوگو تایپ و ساخت المان گرافیکی بر عهده گروه قرار گرفت، آزادی و گستره انتخاب بیشتری در طراحی این لوگو وجود داشت. اولین مورد طراحی لوگو تایپ یا نوشتار گرافیکی مناسب برای این لوگو بود که پس از تعداد زیادی اتود که تنها چند موردش را در اینجا قرار داده ایم به لوگو تایپی با این فرم رسیدیم که هم مناسب مواد خوراکی باشد و هم سنگینی و خاص بودن محصول را به نمایش بگذارد.
یکی از مواردی که در این طراحی به خوبی رعایت شد انتخاب رنگ سازمانی سبز ، همچنین رنگ آمیزی نوشتار ، رنگهای پس زمینه  و در نهایت ترکیب بندی مستحکم با ظاهر زیبای نوشتار گرافیکی است.

از دیگر موارد مهم و ویژه این طراحی لوگو و سایر طراحی های لوگو گروه مستر دیزاین وکتور بیس بودن کلیه قسمتهای طرح است، که با کمی دقت متوجه خواهید شد که در هیچ کجای لوگو از تصاویر پیکسلی استفاده نشده و کلیه برگها و پسته ها به صورت برداری یا وکتور می باشد که سبب می شود لوگوی بازرگانی حسینی را در هر اندازه ای که می خواهید بدون اندکی افت کیفیت چاپ کنید چه 10 سانتیمتر و چه 1000 سانتیمتر، که این موضوع از مهمترین استانداردهای طراحی لوگو در مجموعه ما می باشد.

لوگوی پسته بازرگانی حسینی