مراحل اجرایی طراحی لوگو و آرم

مراحل طراحی لوگو در سیستم جدید گروه مستردیزاین

مراحل طراحی لوگو در مجموعه مستر دیزاین به تازگی اندکی تغییر کرده است .روش قبلی به این صورت بود که فرم سفارش آنلاین طراحی لوگو توسط مشتری تکمیل و ارسال میشد و کارشناسان با دوستان تماس می گرفتند اما به دلیل خطاهای زیاد این سیستم روند کار همانند یک فروشگاه آنلاین شده است. با مراجعه به قسمت تعرفه خدمات خدمت مورد نیاز خود را پیدا و پلن های مختلف با توضیحات را مشاهده میکنید، اگر سوالی بود با واحد کارشناسی تماس حاصل فرمایید و پس از انتخاب پلن مورد نظر و ثبت نام و پرداخت مبلغ پیش پرداخت که توضیحات کامل در بخش راهنما موجود است پرداخت خود را انجام داده و منتظر تماس کارشناسان ما می شوید و برای تسریع در کار و آشنایی با خواست شما بهتر است که فرم سفارش آنلاین طراحی لوگو را نیز برای آشنایی بیشتر با سلیقه درخواستی شما تکمیل و ارسال نمایید.

در آغاز پروسه طراحی باید با سلیقه و خواست مشتری آشنا شویم و طراح بداند که از چه سبکی و با چه تکنیکی لوگو را طراحی نماید . به همین دلیل از مشتری بخواهید که سری به آرشیو نمونه کارهای طراحی لوگو در سایت بزند و اگر لوگوی مد نظرش در آرشیو نبود مشتری میتواند با اندکی سرچ در اینترنت نمونه های بسیاری را پیدا کند و سلیقه خود را به طراح منتقل نماید.

پس از دریافت اطلاعات دقیق زمان ایده پردازی و خلق نماد یا تایپوگرافی است که باید ایده های درون ذهنمان را بر روی کاغذ بیاوریم و این یکی از نقاط قوت طراحی لوگو در گروه تبلیغاتی مستر دیزاین می باشد.

حال که خواسته های مشتری و ایده های طراح به طور کامل بر روی کاغذ آمد زمان آن رسیده که طرحهای دستی و خام به داخل نرم افزار منتقل و به صورت دقیق و حرفه ای اجرا گردد که در گروه مستر دیزاین طراحی لوگو فقط با نرم افزارهای برداری یا وکتور بیس انجام می پذیرد.

در این مرحله با توجه به پلن انتخابی مشتری تعدادی اتود در کیفیتهای پایین تحویل مشتری میگردد تا از میان اتودها یک اتود یا تلفیق چند اتود از طرف مشتری مورد تائید قرار بگیرد و ادیتهای مورد نظر مشتری تا جایی که به طراحی ضربه نزند توسط طراحان مجرب ما صورت پذیرد تا آماده تحویل به مشتری شود.

در مرحله پایانی و پس از تسویه حساب کامل مبلغ فاکتور طرح نهایی در چندین اتود وکتوری و پیکسلی تحویل مشتری داده خواهد شد که سورس اصلی لوگو نیز در میان فایلهای تحویلی به مشتری می باشد. لازم به ذکر است زمان تحویل لوگوی کامل با توجه به پلنهای مختلف و طراحانی که قرار است روی طرح کار کنند از یک هفته تا 3 هفته متغیر می باشد. به امید همکاری های بیشتر. گروه تبلیغاتی مستر دیزاین.

The End