مراحل اجرایی طراحی لوگو و آرم

مرحله 1

در گام آغازین برای طراحی لوگو در گروه مستر دیزاین باید فرم سفارش آنلاین را با توضیحات لازم تکمیل و ارسال نمائید تا پس از دریافت سفارش پیش فاکتور مربوطه در 3 پلن مختلف قیمتی و کیفیتی برایتان ارسال گردد و پس از تائید پیش فاکتور و پرداخت مبلغ تعیین شده  پروژه طراحی آغاز گردد.

مرحله 2

در آغاز پروسه طراحی باید با سلیقه و خواست مشتری آشنا شویم و طراح بداند که از چه سبکی و با چه تکنیکی لوگو را طراحی نماید . به همین دلیل از مشتری بخواهید که سری به آرشیو نمونه کارهای طراحی لوگو در سایت بزند و اگر لوگوی مد نظرش در آرشیو نبود مشتری میتواند با اندکی سرچ در اینترنت نمونه های بسیاری را پیدا کند و سلیقه خود را به طراح منتقل نماید.

مرحله 3

پس از دریافت اطلاعات دقیق زمان ایده پردازی و خلق نماد یا تایپوگرافی است که باید ایده های درون ذهنمان را بر روی کاغذ بیاوریم و این یکی از نقاط قوت طراحی لوگو در گروه تبلیغاتی مستر دیزاین می باشد.

مرحله 4

حال که خواسته های مشتری و ایده های طراح به طور کامل بر روی کاغذ آمد زمان آن رسیده که طرحهای دستی و خام به داخل نرم افزار منتقل و به صورت دقیق و حرفه ای اجرا گردد که در گروه مستر دیزاین طراحی لوگو فقط با نرم افزارهای برداری یا وکتور بیس انجام می پذیرد.

 

مرحله 5

در این مرحله با توجه به پلن انتخابی مشتری تعدادی اتود در کیفیتهای پایین تحویل مشتری میگردد تا از میان اتودها یک اتود یا تلفیق چند اتود از طرف مشتری مورد تائید قرار بگیرد و ادیتهای مورد نظر مشتری تا جایی که به طراحی ضربه نزند توسط طراحان مجرب ما صورت پذیرد تا آماده تحویل به مشتری شود.

مرحله پایانی

در مرحله پایانی و پس از تسویه حساب کامل مبلغ فاکتور طرح نهایی در چندین اتود وکتوری و پیکسلی تحویل مشتری داده خواهد شد که سورس اصلی لوگو نیز در میان فایلهای تحویلی به مشتری می باشد. لازم به ذکر است زمان تحویل لوگوی کامل با توجه به پلنهای مختلف و طراحانی که قرار است روی طرح کار کنند از یک هفته تا 3 هفته متغیر می باشد. به امید همکاری های بیشتر. گروه تبلیغاتی مستر دیزاین.

The End