مراحل اجرایی طراحی بیلبورد

مرحله 1

اولین مرحله در طراحی بیلبورد های تبلیغاتی جمع آوری اطلاعات محلی از نقطه و محلی است که بیلبورد قرار است در آنجا نصب گردد ، مانند اینکه اگر در اتوبان نصب می گردد وضعیت ترافیک چگونه است و بیننده بیلبورد چقدر زمان برای مشاهده و درک تبلیغ دارد و اطلاعاتی از این قبیل بسیار بسیار مهم تلقی می گردد.

مرحله 2

مرحله بعدی کسب اطلاعات دقیق از مشتری و اهدافی که میخواهد با این تبلیغ به آن برسد مانند اینکه آیا برندی است که تازه به بازار آمده و قصد معرفی برندش را به عموم دارد یا تولید کننده مواد غذایی که محصول تازه ای را به بازار عرضه کرده اند و هدف فروش بالای تولید جدیدشان را در سر دادند و هزاران موضوع دیگر که سفارش دهنده باید این اطلاعات را در اختیار مجری طرح بگذارد.

مرحله 3

پس از گذر از این دو مرحله که شاید بی ارزش به نظر بیاید ولی در طراحی و بخصوص طراحی بیلبورد بسیار مهم می باشد زمان آن رسیده که مشتری سلیقه خود را به طراح منتقل کند که آیا با تبلیغات مفهومی یا استعاره ای موافق می باشد یا تبلیغ از طریق اشاره مستقیم به برند یا محصول برای این منظور مشتری را تشویق کنید که در نمونه کارهای طراحی بیلبورد سایت نمونه ای را مشابه با سلیقه اش پیدا کند و یا با سرچ در فضای مجازی و نمونه های بیشماری که موجود می باشد. بدین طریق راه برای طراح آسان تر می شود و زمانی هست که مشتری هیچ درکی از موضوع ندارد و همه چیز را به طراح می سپارد که اتفاقا در گروه تبلیغاتی مستر دیزاین بیشتر موافق همین مورد هستیم و ترجیح می دهیم که طراحی و سبک آن بر اساس انتخاب طراحان با تجربه گروهمان باشد.

مرحله 4

حال زمان آن رسیده که طراحان با توجه به همه اطلاعات کسب شده با ایده پردازی و مشاوره با سایر طراحان گروه، در اتاق فکر ایده های پیشنهادی را یک به یک بر روی کاغذ ثبت کرده و  سپس ایده ها در کامپیوتر تبدیل به طرح گرافیکی شوند.
در این مرحله برای اینکه مشتریان محترم قابلیت انتخاب بهترین طرح را داشته باشد ، چندین اتود به همراه توضیحات و اهداف هر طرح، آماده و به مشتری ارائه میگردد تا از میان پیش طرح ها یک طرح به عنوان طرح مبدا توسط سفارش دهنده انتخاب و کامل گردد.

مرحله 5

پس از تکمیل اتود یا پیش طرح اولیه و رفع ایرادات احتمالی ، طرح نهایی به مشتری در قالب موکاپ یا قالب طرح شبیه سازی شده ارائه می گردد و پس از این مرحله و تائید کتبی مشتری فایل نهایی جهت خروجی و چاپ و نصب بر روی سازه در اختیارش قرار خواهد گرفت.

مرحله پایانی

در پایان پروسه طراحی بیلبورد لازم به ذکر است گروه تبلیغاتی مستر دیزاین با گروهی مجرب و خلاق آماده ایده پردازی و طراحی بیلبوردهای تبلیغاتی شما مشتریان عزیز می باشد، تنها کافیست در بخش سفارش آنلاین طراحی سفارش طراحی بیلبورد خود را به صورت آنلاین برای ما ارسال نمائید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند و پیش فاکتور مربوطه را برایتان ارسال کنند و در صورت تائید پیش فاکتور، قرارداد طراحی بیلبورد عقد گردد و پس از واریز 30% مبلغ کل قرارداد طراحی، پروژه به صورت رسمی استارت بخورد، توضیح اینکه قیمت و زمان تحویل کار پس از کسب اطلاعات کامل قابل ارائه می باشد.

شعار گروه تبلیغاتی مستر دیزاین طراحی به سبکی نوین است امید آنکه شما نیز به گروه مشتریان خوب ما بپیوندید.

The End