پلن های مختلف طراحی

پلن های مختلف طراحی گرافیک در مستر دیزاین

پلن های مختلف طراحی گرافیک در تمامی مواردی که در سایت درج گردیده یکی دیگر از برتریهای گروه تبلیغاتی مستر دیزاین می باشد. همانطور که می دانیم تبلیغات در تمامی دنیا یک نوع سرمایه گذاری محسوب می گردد ولی هنوز در کشور عزیزمان عده ای تبلیغات را نوعی هزینه اضافی میدانند و به چشم هزینه مازاد به آن نگاه میکنند ، از این رو اعلام قیمت باید معقولانه و در حد و اندازه بودجه مشتری باشد و از سمت دیگر برابر با زمان و انرژی باشد که صرف طراحی پروژه گردیده است.

فارغ از تعیین قیمت طراحی، مشخص کردن سطح کیفیت کاری یا به قول دیگر درجه بندی طراحی نیز بسیار مهم و حیاتی می باشد. به طور مثال طراحی لوگوی حرفه ای برای یک برند مواد غذایی یا یک کارخانه صنعتی از هر نظر با طراحی لوگو برای یک فروشگاه یا شرکت کوچک تفاوت دارد. زیرا برند ایکس مخاطبان زیاد و عامه ای دارد، محدودیت هزینه ندارد و تعداد اتودهای زیادی برای انتخاب لوگو برندش می خواهد و صد در صد نیروهای طراح بیشتری را درگیر پروژه طراحی خواهد کرد ولی مالک فروشگاه لوگویی در حد متوسط با تعداد اتودهای کم می خواهد و برای این کار بودجه محدودی در نظر دارد که یک طراح برای انجام این کار کفایت میکند.

با توجه به موارد ذکر شده گروه تبلیغاتی مستر دیزاین برای اعلام قیمت به مشتریان عزیز ابتدا اطلاعات، نیازها و سایر موارد تخصصی را از مشتریان اخذ نموده و سپس قیمت کارشناسی را در سه پلن قیمتی و کیفیتی به مشتریان عزیز اعلام میکند تا مشتری در هر حد و توان مالی قادر به انتخابی مناسب و معقولانه باشد.