مراحل اجرایی طراحی کاتالوگ و فلایر

مرحله 1

مشاهده نمونه کارهای موجود در گالری و انتخاب قطع کار و سبک طراحی مورد نظر

مرحله 2

تکمیل فرم سفارش آنلاین طراحی و نوشتن کلیه مواردی که مدنظرتان می باشد مانند قطع کار، حجم مطالب و مقدار صفحات مورد نظر و… در قسمت توضیحات تکمیلی و ارسال فرم برای ما.

مرحله 3

صدور پیش فاکتور اولیه از سمت گروه تبلیغاتی مستر دیزاین به ایمیل سفارش دهنده به جهت اعلام قیمت و در صورت نیاز تماس کارشناسان گروه با شما.

مرحله 4

عقد قرارداد طراحی و پرداخت 30% مبلغ کل قرارداد به عنوان پیش پرداخت و اعلام زمان تحویل اتود اولیه و در مقابل تحویل کلیه اطلاعات مورد نیاز کاتالوگ از مشتری از قبیل متن تایپ شده نهایی در فرمت ورد و عکسهایی که مشتری می خواهد در کاتالوگ قرار گیرد و در صورت نیاز به عکاسی عقد قرارداد مجزا برای پروژه عکاسی و مواردی که در پروسه طراحی ممکن است نیاز باشد.

مرحله 5

آغاز پروسه طراحی کاتالوگ و طراحی لی اوت کلی (طرح پایه کاتالوگ) کار در 4 تا 6 اتود و 2 طرح برای جلد که اتودها قابلیت افزایش نیز دارد و سپس ارسال برای مشتری جهت تائید یکی از اتودها.

مرحله 6

چیدمان کاتالوگ در لی اوت مورد تائید و ارسال ماکت اولیه برای مشتری به جهت ادیت و اصلاح غلط های املائی یا اشتباهات پیش آمده در ماکت کاتالوگ. ” لازم به توضیح است که تعداد دفعات ادیت و اصلاح محدودیت دفعات دارد که در قرار داد ذکر خواهد شد.”

مرحله پایانی

پس از تائید نهایی کاتالوگ توسط سفارش دهنده کل مبلغ قرارداد تسویه و فایل چاپی به مشتری تحویل و درصورت قرارداد چاپ با گروه تبلیغاتی مستر دیزاین به چاپخانه ارسال می گردد.

The End