قوانین و مقررات گروه تبلیغاتی مستر دیزاین

1-تعاریف اصطلاحات به کار برده شده در توافقنامه

کاربـر: شخص حقیقی یا حقوقی است که از طریق اینترنت به وب سایت مستر دیزاین متصل و از خدمات ارایه شده توسط گروه به صورت حضوری یا بر خط بهره مند می‌شود.
سامانه یا وب ‌سایت: گروه تبلیغاتی مستر دیزاین
حساب کاربری: حسابی است که کاربر از طریق یک نام کاربری و رمز عبور ایجاد شده توسط خود از خدمات و فروشگاه مجازی سایت استفاده میکند.

محتوا: شامل لوگو سایت ،کلیه مطالب، پستهای آموزشی، نمونه کارهای طراحی شده همچنین فایلهای صوتی و تصویری، علائم تجاری، پست های الکترونیکی موجود در وب سایت می‌باشد.
عامل پرداخت: بانک یا درگاه پرداختت واسط که از آن برای پرداخت بهای ارائه خدمات درخواست شده استفاده می­شود که در مجموعه ما پرداخت امن زرین پال می باشد.

اعتبار: مبلغی است معادل 50 درصد مبلغ کل پلن انتخابی که کاربر با حساب کاربری خود توسط درگاه پرداخت به حساب مستر دیزاین واریز می نماید تا خدمات تبلیغاتی یا طراحی وارد پروسه اجرایی توسط مستر دیزاین گردد.

اطلاعات محرمانه: کلیه اطلاعاتی که توسط کاربران در اختیار گروه مستر دیزاین قرار داده می‌شود.

قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران: شامل قوانین عام، قوانین خاص، مصوبات هیات وزیران، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی میباشد.

۲ – حساب کاربری

* برای استفاده از خدمات سامانه لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی یک حساب کاربری فعال در سامانه مستر دیزاین بسازد. تنها افراد بالای 18 سال که واجد اهلیت قانونی هستند میتوانند حساب کاربری بسازند. برای استفاده از خدمات سامانه کاربر باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در سامانه ثبت کند.

* کاربر با عضویت در وب‌سایت مستر دیزاین امکان استفاده از خدمات سامانه را خواهد داشت. ایجاد حساب کاربری به‌ منزله مطالعه و پذیرش شرایط و قوانین جاری وبسایت خواهد بود.

* کاربر مسئول تمام استفاده هایی که از وب‌سایت و خدمات ارائه شده با استفاده از حساب و نام کاربری و رمز ورود خود انجام میدهد میباشد. همچنین مسئولیت حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور برعهده کاربر میباشد و سامانه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

* گروه مستر دیزاین  اصل را بر صحت اطلاعات اعلامی کاربر قرار میدهد و در صورت اثبات خلاف آن به هر طریق تمام مسئولیت اطلاعات اعلامی با کاربر است. تبعات و خسارات وارده ازسوی کاربرانی که اطلاعات شخصی یا اطلاعات تماس یا اطاعات حقوقی وبانکی خویش را به طور صحیح وارد ننمایندبه خصوص کاربرانی که اطلاعات دقیق آنها در طراحی به کار برده میشود یا تغییر آن را از طریق ویرایش اطلاعات اعمال ننمایند با کابر است.

3- خدمات سامانه

* خدمات وب سایت و سامانه تبلیغاتی مستر دیزاین شامل ارائه مقالات آموزشی متوسط تا پیشرفته در زمینه گرافیک دیزاین، طراحی ، چاپ افست، برندینگ و… برای علاقه مندان می باشد که در اوایل کار به مدت 4 سال به صورت رایگان ارائه گردید و از این پس به صورت پکیج های مختلف در فروشگاه قرار خواهد گرفت. همچنین خدمات اصلی و مهم گروه، طراحی انواع ملزومات گرافیکی در قالب پلنهای متنوع کیفیتی و قیمتی مختلف به کاربران عزیز در سراسر میهن عزیزمان می باشد. همچنین سامانه موظف است پس از دریافت مبلغ پیش پرداخت پروژه کاربر را با اشرایط مندرج در صفحه پلن انتخابی استارت زده یا فایل آموزش خریداری شده را در پنل کاربر قرار دهد.

4- نحوه پرداخت

نحوه پرداخت هزینه طراحی طبق توضیحات مندرج در هر پلن توسط درگاه های پرداخت اینترنتی و به صورت کاملا مجازی انجام می بذیرد، که در سامانه مستر دیزاین اعمال پرداخت توسط کلیه کارتهای عضو شتاب کاربران و از طریق درگاه امن زرین پال صورت می پذیرد. لازم به ذکر است به دلیل زمان بر بودن پروسه طراحی گرافیک در هر یک از پلنها که از یک هفته کاری تا 45 روز متغییر می باشد در زمان خرید آنلاین پلن از فروشگاه سایت، توسط اعمال کد پیش پرداخت 50% مبلغ کل از کاربر دریافت می گردد و نصف باقیمانده پس از طراحی پیش طرح ها و تائید نهایی کاربر و دریافت فایل سورس توسط اعمال کد تسویه حساب از مشتری اخذ می گردد.
در مورد پکیجهای آموزشی و مهارتی گرافیک و چاپ کل مبلغ از طریق درگاه پرداخت امن زرین پال از کاربر اخذ و پس از موفقیت تراکنش لینک فایل آموزشی در پروفایل کاربر جهت دانلود قرار می گیرد.

5- زمان تحویل

در سامانه مستر دیزاین و سایر وب سایت های مشابه ارائه فایل سورس نهایی یک طرح رابطه مستقیم با پلن یا پکیج انتخابی کاربر دارد که معمولا در پکیج های حرفه ای تر و گرانتر زمان تحویل فایل افزایش می یابد. گروه تبلیغاتی مستر دیزاین در کنار تصویر هر پلن موجود در فروشگاه توضیحات کاملی در مورد زمان تحویل هر پلن نوشته است.

6- روند مرجوعی، فسخ قرارداد و استرداد وجه

نظر به این مورد که مطالعه قوانین و مقررات سایت به منزله قبول و امضای یک قرارداد فی ما بین می باشد، کاربران عزیز در جریان باشند به محض واریز مبلغ پیش پرداخت پروژه شما در حالت اجرایی قرار میگیرد و به طراحان خبره گروه جهت طراحی سپرده می شود که خود شامل اتلاف وقت طراحان و برنامه ریزی آنها می شود، وجه پیش پرداخت به هیچ عنوان عودتداده نخواهد شد و به عنوان جریمه فسخ قرارداد در حساب مستر دیزاین خواهد ماند، اما اگر سامانه یاهمان گروه مستر دیزاین به تعهدات زمانی و فنی خود عمل نکند و نتواند رضایت مشتری را جلب نماید، هیچگونه ادعایی مبنی بر دریافت 50% باقیمانده قرارداد نخواهد داشت.

7- روش حمل ونقل و تحویل خدمات یا کالا

با توجه به مجازی بودن خدمات ارائه شده در این حوزه که یکی از بزرگترین مزایای این حرفه می باشد، حال پلن های انواع مختلف طراحی باشد و یا آموزشهای مجازی طراحی گرافیک و چاپ نیازی به حمل و نقل و هزینه های اضافی نمی باشد و به صورت بر خط در پنل شخصی کاربر جهت دانلود قرار خواهد گرفت.

8- حفظ حریم شخصی کاربران

کلیه اطلاعات وارد شده توسط کاربر چه در زمان ثبت نام  و یا تکمیل پروسه ثبت سفارش این وب سایت (از جمله ایمیل‌ها، شماره تلفن و موبایل‌ها، آدرس ه و سایر موارد) درج گردیده است ، نزد ما به صورت امانت می باشد و این اطمینان را به شما کاربر گرامی خواهیم داد که این اطلاعات به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهد ماند. برخی از اطلاعات پایه‌ای شما مانند آدرس IP توسط سرویس‌های آمارگیری (ازجمله Google Webmasters و Google Analytics) جمع آوری خواهند شد که فقط و فقط برای افزایش رضایت کاربران از این وب سایت استفاده قرار خواهند گرفت. اطلاعات غیرحساس مانند نام، نام خانوادگی ممکن است در قسمت‌های مختلف سایت از جمله قسمت نظرات به صورت عمومی نشان داده شوند. همچنین اطلاعات دریافتی از کوکی سیستم شما که در ابتدای ورود به سایت مشاهده کردید تنها برای ارائه خدمات بهتر و طرخهای تشویقی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و به هیچ عنوان در اختیار سازمانها، شرکتهای تبلیغات پیامکی، تلفنی و… قرار نخواهد گرفت.

 9- مسئولیت های کاربر

*مسئولیت همۀ اقدامات و افعال ناپسند کاربر که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم) و قوانین مدنی (ورود خسارت) باشد، بر عهدۀ شخص متخلف بوده و گروه تبلیغاتی مستر دیزاین هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و مدیران سامانه می‌توانند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری متخلف، از طریق مراجع ذیصلاح، اقدامات قانونی را علیه نامبرده جهت احقاق حقوق قانونی وب سایت به عمل آورد.

* در صورتی که لینک وب سایت دیگری درون هر یک از بخشهای سامانه مستر دیزاین وجود داشته باشد به معنی تایید فعالیت ها و محتویات آن سایت نمی باشد. هرگونه تراکنش مالی یا تعهد احتمالی از سوی آن سایت بر عهده پدید آورندگان آن سایت می باشد و مسئولیت استفاده از خدمات آن سایت تنها متوجه شخص کاربر است.

* هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های مستردیزاین شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد شد. سامانه این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز، علیه شخص مذکور اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

10- موارد فنی مرتبط با کاربر

* کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد سایت یا کپی نمونه کارهای طراحی شده و فروش آنها به غیر یا فعالیت‌های مشابه را انجام دهد.

* کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخه دیگری از وب سایت مستر دیزاین را روی سرورهای دیگر ارائه نماید. همچنین کاربر مجاز نیست با استفاده از نام کاربری خود تغییر یا اخلالی در وب سایت یا سرور ایجاد کند.

* کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرور سامانه اجرا کند.

* کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به بخش هایی که نباید دسترسی داشته باشد انجام دهد.